Telpu nomu izsole

Publicēts: 16.12.2014
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca organizē telpu nomu izsoli.  Nomas tiesību izsoles mērķis ir noteikt konkrētu nomnieku, kurš piedāvā izdevīgāko finansiālo piedāvājumu.  Izsoles objekts ir 197, 2m² Bērnu slimnīcai piederošas telpas, Juglas ielā 20, nomas tiesības ar pacientu aprūpi saistītu pakalpojumu sniegšanai, kas tiek izsolītas rakstiskā izsolē. Vismaz daļai sniedzamo pakalpojumu jābūt valsts apmaksātiem ar pacientu aprūpi saistītiem veselības aprūpes pakalpojumiem.

Pieteikumus gaidīsim līdz 2014. gada 29. decembrim, plašāk Nomas tiesību izsoles noteikumos un 2.pielikumā .

Lasīt vairāk

Dāvis dodas ceļā uz Filadelfijas Bērnu slimnīcu

Publicēts: 10.12.2014
16. decembrī, plkst. 6:35 deviņgadīgais Dāvis kopā ar mammu un mediķiem dosies uz Filadelfijas Bērnu slimnīcu, lai saņemtu nepieciešamo ārstēšanu un atgūtu veselību. Zēna dzīvības glābšanai un veselībai pāris dienu laikā tika saziedoti 317 173.95 eiro, savukārt valsts piešķīra 100 000 eiro.

 

Ņemot vērā, ka Dāvja veselības stāvoklis ir vērtējams kā stabils, Bērnu slimnīcas ārstu konsīlijs nolēma, ka zēns ceļā var doties ar regulāro avioreisu, taču, lai lidojumā laikā uzraudzītu un nodrošinātu nemainīgas vitālās organisma funkcijas (elpošanu, sirdsdarbību, asinsspiedienu), kā arī, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu medicīnisko palīdzību, līdzi jādodas gan bērnu intensīvas terapijas speciālistam, gan bērnu ķirurgam.

Lasīt vairāk

Prātīgi un veseli pirmssvētku laikā!

Publicēts: 09.12.2014
Ziemassvētku laikā ,saņemot ilgi gaidīto saldumu paciņu vai, ciemojoties pie radiem un draugiem, nereti uz galda guļ gardi smaržojoši pīrādziņi, šokolādes konfektes un citi našķi, kas tā vien aicina tos vienu pēc otra nogaršot. Puncis pilns- enerģijas daudz! Taču bērniem ierasto ēdienreizi vairs negribas, vēders uzpūties un ciemos atnācis aizcietējums! Ja no našķiem atturēties nesanāk- neaizmirsti, ka reizē ar tiem jāuzņem papildus šķidrums un šķiedrvielas- tam lieliski noderēs dažādi augļi un dārzeņi, piemēram, burkāni.  Droši varam teikt, ka šobrīd arī mandarīni ir visur- gan mājās, gan veikalos, gan rokās, gan kabatās. Mandarīnos, kā jau visos citrusaugos ir daudz C vitamīna, turklāt interesanti, ka vienā mandarīnā ir vidēji 45 kalorijas. Taču atcerēsimies, ka bērniem līdz 1 gada vecumam mandarīnus dot nav ieteicams, arī jūtīgiem bērniņiem- ne vairāk kā divus dienā. Uz veselību!    Lasīt vairāk

Palīdzēsim Dāvim!

Publicēts: 28.11.2014
Dāvis ir brīnišķīgs 9 gadus vecs puisītis, kurš līdz šī gada maijam baudīja bezrūpīgu bērnību, mācoties skolā, spēlējot šahu, dauzoties ar draugiem un auklējot mazo 3 gadus veco māsiņu. Šī gada maijā viņam strauji pasliktinājās veselība, kā rezultātā Dāvis kopš tā brīža atrodas Bērnu slimnīcas Ķirurģijas nodaļā. Viņam ir diagnosticēta reta saslimšana, mūsu ārsti ir darījuši visu iespējamo un šobrīd vairs nav viņu spēkos puikam palīdzēt. Vienīgā iespēja glābt Dāvja dzīvību ir doties uz Filadelfijas Bērnu slimnīcu, taču valsts Dāvja ģimenei ir atteikusi finansējumu 300 100 eiro apmērā. Mēs apzināmies, ka nepieciešamā summa ir liela, taču bērna dzīvībai nav cenas, tāpēc ceram uz līdzcilvēku atsaucību un cilvēcību, un aicinām ikvienu ziedot Dāvim - 9 gadus jaunā puikas veselība un dzīvība šobrīd ir atkarīga no mūsu palīdzības!


Ziedošanas iespējas : 9000 6681 - zvanot, tiek ziedots 1.42 eiro
Pārskaitot uz BSF bankas kontiem ar atzīmi Dāvim :
AS SEB banka, Bankas kods: UNLALV2X, Konta nr. LV84UNLA0050012160326
AS Swedbank, Bankas kods: HABALV22, Konta nr.LV02HABA0551000377020
Lasīt vairāk

Pabeigts Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas jauno telpu rekonstrukcijas tehniskais projekts un izsludināts konkurss par būvdarbu veikšanu.

Publicēts: 03.11.2014
2012. gada oktobrī Bērnu slimnīcas fonds kopā ar domubiedriem, uzsāka labdarības akciju Saulainas dienas ar mērķi piesaistīt nepieciešamos līdzekļus Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai. Labdarības akcija noslēdzās šī gada 16. aprīlī, lielāko ieguldījumu sniedza ziedotāji, pusotra gada laikā ziedojot 785 053,14 eiro, savukārt valsts nodaļas rekonstrukcijai, ERAF projekta ietvaros, piešķīra 324 021 eiro!

Jaunās Hematoonkoloģijas nodaļas telpas atradīsies Bērnu slimnīcas vēsturiskā korpusā, kurā ir trīs stāvi un pagraba stāvs. Pirmo stāvu, kas ir lielāks nekā 800 m2, plānots rekonstruēt līdz 2015. gada septembrim. Nodaļā būs divpadsmit palātas, no kurām trīs intensīvās terapijas palātas ar īpaši izbūvētu ventilāciju, kā arī atpūtas telpa gan bērniem, gan vecākiem. Nodaļas palātas ir paredzētas ne vairāk kā diviem pacientiem un katrai no tām ir savs sanitārais mezgls.

Ceram, ka pacienti jaunajās telpās atgūs ne tikai veselību, bet jutīsies arī ērti.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem un atbalstītājiem par ieguldījumu Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijā!


 

 

Lasīt vairāk

© Bērnu klīniskā univeristātes slimnīca