Īslaicīgas problēmas ar elektronisko pierakastu

Publicēts: 05.10.2015
Cienītie vecāki!
Diemžēl mūs ir piemeklējušas īslaicīgas problēmas ar elektronisko pieteikšanos uz izmeklējumiem un konsultācijām. Proti, šobrīd nav iespējams operatīvi atbildēt uz jūsu sūtītajiem epastiem, taču šīs nedēļas laikā problēmas tiks novērstas. Ja pieraksts ir steidzams, lūdzu, zvaniet uz reģistratūras numuru 8866 pēc plkst. 18, kad līnijas nav tik noslogotas, taču, ja varat uzgaidīt, priecāsimies par sapratni, jums tiks atbildēts tuvāko dienu laikā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām,

Bērnu klīniskās universtitātes slimnīcas
Klientu apkalpošanas daļa

Lasīt vairāk

BKUS piedalās starptautiskā medicīnas tūrisma izstādē un konferencē “MTEC.Kiev”

Publicēts: 01.10.2015
Šodien noslēdzas  lielākā  Kijevas starptautiskā medicīnas tūrisma izstāde un konference “MTEC.Kiev”, kurā piedalījās vadošo klīniku alianses Baltic Care biedri: VSIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ”, ORTO un Veselības centrs 4.  Lai uzzinātu par ārstniecības iespējām Latvijā, izstādes apmeklētāji tika iepazīstināti ar Latvijas klīnikās pieejamajiem medicīniskajiem  pakalpojumiem, speciālistiem un  jaunākajām ārstniecības  metodēm.  Paralēli izstādei divu dienu garumā norisinājās III. Starptautiskā konference, kuras pirmā diena tika veltīta medicīnas tūrisma aktualitātēm – svarīgākie jautājumi tirgus attīstībai uz NVS valstīm un citām krieviski runājošām valstīm. Savukārt, otrā izstādes diena tika veltīta specializētām sesijām ārstniecības personām.


Lasīt vairāk

BKUS pagājušā gada peļņa tiks novirzīta Hematoonkoloģijas nodaļas medicīnas iekārtu iegādei

Publicēts: 22.09.2015
 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pagājušā gada peļņa tiks novirzīta Hematoonkoloģijas nodaļas darbības nodrošināšanai nepieciešamajā 24. korpusa rekonstrukcijā. Par to šodien lēma Ministru kabinets.

24. korpusa rekonstrukcija tika uzsākta šī gada pavasarī, un to plānots realizēt trīs kārtās. Pateicoties sabiedrības atbalstam, saziedojot EUR 785 053,14 Bērnu slimnīcas fonda organizētajā akcijā, kā arī Eiropas reģionālā atbalsta fonda (ERAF) piešķirtajiem un BKUS novirzītajiem līdzekļiem, finansējums pirmo divu kārtu realizēšanai ir pietiekams. Lai pacienti varētu pilnvērtīgi izmantot jaunās telpas, BKUS lūdza valdību atbalstīt ieceri 2014. gada auditēto peļņu EUR 141 359,00 novirzīt hematoonkoloģijas nodaļas medicīnas iekārtu iegādei.

‘Jaunās Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcija ir lielākais projekts, ko realizējam, sadarbojoties Bērnu slimnīcas fondam, sabiedrībai un Veselības ministrijai. Mums tas nozīmē atjaunotu ēku un vienlaikus arī iespēja veidot pacientiem drošu vidi un uz pierādījumiem balstītu ārstēšanu, pielāgojot vidi pacienta vajadzībām, nodrošinot atbilstošu tehnoloģisko atbalstu. No idejas līdz šim brīdim ir pagājuši četri gadi. Tādēļ šīs dienas lēmums ir svarīgs gan projekta realizētājiem, gan pacientiem,’ norāda BKUS valdes priekšsēdētāja Anda Čakša.

 Lasīt vairāk

Konference "Cistiskā fibroze Baltijā un Eiropā"

Publicēts: 21.09.2015


Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība aicina  uz konferenci "Cistiskā fibroze Baltijā un Eiropā", kas notiks 03. oktobrī Hoteli Jūrmala Spa (http://www.hoteljurmala.com/lv), Jomas iela 47/49, Jūrmala, konferenču zālē "Aspazija & Rainis", 11. stāvā.

Konferencē piedalīsies lektori no Lielbritānijas, Krievijas, Polijas, Nīderlandes un Latvijas. Lektoru vidū būs arī BKUS ārsti: dr.Vija Švābe un dr.Elīna Aleksejeva.

Vairāk informācijas par konferenci ŠEIT

Aizpildītu reģistrācijas anketu lūgums nosūtīt līdz 25. septembrim uz e-pastu: cistiskafibroze.lv.info@gmail.com Anketu var atrast ŠEIT


Lasīt vairāk

BKUS viesojas Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone

Publicēts: 18.09.2015
Lai iepazītos ar priekšlaikus dzimušo bērniņu ārstēšanu un aprūpi Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, pie mums šodien viesojās Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone. Kopā ar BKUS valdes priekšsēdētāju Andu Čakšu, neonatoloģi dr. Ilonu Vārpu un Bērnu slimnīcas fonda vadītāju Lieni Dambiņu prezidenta kundze apmeklēja Neonatoloģijas nodaļu, Vecāku māju, Saulaino dienu bibliotēku un Konsultāciju māju.Lasīt vairāk

© Bērnu klīniskā univeristātes slimnīca