Izveidots vienots zvanu centra numurs - 8866

Publicēts: 03.05.2012
Bērnu slimnīcā ir izveidots vienots zvanu centra numurs, kas vecākiem sniedz iespēju pierakstīt savus bērnus uz konsultācijām vai izmeklējumiem gan Torņakalna, gan Gaiļezera novietnēs, zvanot pa vienu tālruņa numuru 8866 vai +37167064461 (maksa saskaņā ar  zvanītāja operatora tarifiem). Lai uzlabotu klientu apkalpošanas servisu un padarītu pakalpojumu vēl pieejamāku, zvanu centrs strādā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00.

Zvanu centra darbinieki apstrādā arī elektroniski saņemtos pieteikumus konsultācijām un izmeklējumiem. Pieteikties elektroniski iespējams, sūtot informāciju (bērna vārds, uzvārds, dzimšanas dati, speciālists, vēlamais pieņemšanas laiks un savs tālruņa numurs) uz e-pasta adresi poliklinika@bkus.lv

Mēs novērtējam ikvienu, kurš ir piezvanījis, lai informētu par atteikumu – situāciju, kad kādu iemeslu dēļ uz iepriekš plānotu apmeklējumu nevarat ierasties. Ja Jums nav iespējams sazvanīt mūs, lai informētu par atteikumu, lūdzu, izmantojiet elektronisko atteikuma formu: http://www.bkus.lv/atteikumi/


Zvanu centrā vienlaikus strādā vairāki darbinieki, kuri apkalpo ienākošos zvanus, veicot pierakstus pie attiecīgajiem speciālistiem, kā arī pildot informatīvā tālruņa funkcijas. Ik dienu zvanu centrā tiek saņemti vairāk nekā 1000 zvani; vidējais gaidīšanas laiks zvanu savienojuma līnijā ir 3min. Zvanu centru vieglāk sazvanīt pēc plkst. 16.00!


Uzmanību:
Bērnu slimnīcas telekomunikācijas sakarus nodrošina CSC Telecom, kura piešķirtais īsais numurs 8866 nav paaugstinātas maksas. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa, zvanītājs maksā atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem. Lai noskaidrotu maksu par zvanu, zvanītājam jāvēršas pie sava operatora.
CSC Telecom tarifs, zvanot uz numuru 8866 ir 0,07 EUR/min, sarunas tarifi no citiem elektronisko sakaru operatoriem ir noteikti līgumā starp CSC Telecom un attiecīgo operatoru, piemēram, tarifs uz  numuru 8866 no LMT tīkla noteikts 0,11EUR /min; atsevišķām LMT tīkla abonentu kategorijām zvans uz numuru 8866 ir bez maksas. Vairāk informācijas lūdzam noskaidrot pie saviem telekomunikāciju operatoriem!

Zvanot no ārvalstīm, Zvanu centru var sazvanīt pa tālruni +37167064461. 
 

© Bērnu klīniskā univeristātes slimnīca