Konsultatīvā poliklīnika Torņakalnā, Vienības gatvē 45, Rīgā

Foto galerija

 

Ja Jums ir derīgs primārās veselības aprūpes ārsta/ģimenes ārsta nosūtījums konsultācijai pie speciālista, tad Jūsu bērnam konsultācija tiks sniegta bez maksas.

Bērnu slimnīcā ir izveidots vienots zvanu centra numurs, kas vecākiem sniedz iespēju pierakstīt savus bērnus uz konsultācijām vai izmeklējumiem gan Torņakalna, gan Gaiļezera novietnēs, zvanot pa vienu tālruņa numuru 80708866( zvanot no ārzemēm - 67064461)

Lai uzlabotu klientu apkalpošanas servisu un padarītu pakalpojumu vēl pieejamāku, zvanu centrs strādā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00.

Pieteikties iespējams arī elektroniski, sūtot informāciju (bērna vārds, uzvārds, bērna dzimšanas datums, speciālists, vēlamais pieņemšanas laiks un savs tālruņa numurs) uz e-pasta adresi poliklinika@bkus.lv.

Mēs novērtējam ikvienu, kurš ir piezvanījis, lai informētu par atteikumu – situāciju, kad kādu iemeslu dēļ uz iepriekš plānotu apmeklējumu nevarat ierasties. Ja Jums nav iespējams sazvanīt mūs, lai informētu par atteikumu, lūdzu, izmantojiet e-pastu sūtot informāciju (bērna vārds, uzvārds, personas kods, vizītes datums un laiks, speciālists, ārsta uzvārds, un savs tālruņa numurs) uz e-pasta adresi poliklinika@bkus.lv, vai arī izmantojot atteikuma formu .

Plašāk par vienotā zvanu centra darbību, maksu par zvanu un gaidīšanas ilgumu šeit!

Pacienti tiek pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Lūdzam ņemt vērā, ka, reģistrējoties konsultācijai vai izmeklējumiem, būs jāuzrāda derīgs ģimenes ārsta nosūtījums, kā arī personu apliecinošs dokuments - pase vai dzimšanas apliecība.Vecākiem atbilstošs ieraksts tēva vai mātes pasē, kā arī bērna dzimšanas apliecība ar norādītiem vecāku vārdiem.Citām personām, tajā skaitā vecvecākiem, brāļiem, māsām, citiem tuviniekiem, nepieciešams sagatavot notariāli apstiprinātu pilnvaru pārstāvēt bērna likumiskās tiesības un intereses. Lūdzam ņemt līdzi arī visus iepriekš veikto izmeklējumu rezultātus, ja tādi ir Jūsu rīcībā.Lūgums ņemt līdzi arī maznodrošinātas personas statusu apliecinošu izziņu, ja tāda ir. 


 

Ar ārstu/speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Ar bērnu acu ārstu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Ar pediatru un ķirurgu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Rehabilitācijas dienesta speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Endoskopiskie izmeklējumi - fibrogastroskopija, kolonoskopija, bronhoskopija, cistouretroskopija - lūdzam pieteikties pa tālruni 67064454.


Ja Jums ir derīgs ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījums, taču vēlaties saņemt ārstniecības pakalpojumus ātrāk, nekā piedāvātajā valsts apmaksāto pakalpojumu plānotajā termiņā, Jūs varat izvēlēties slēgt līgumu par izvēles maksas pakalpojumu saņemšanu, un apmaksāt tos saskaņā ar izvēles maksas pakalpojumu cenrādi. Šajā gadījumā Jūsu bērns tiks pieņemts atsevišķā izvēles maksas pakalpojumu sniegšanai rezervētajā laikā.Bez ārsta nosūtījuma ambulatorie ārstniecības pakalpojumi ir pieejami par maksu, saskaņā ar izvēles maksas pakalpojumu cenrādi
 
 Ar ārstu/speciālistu maksas pakalpojumu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit
 

Rindu veidošanās iemesli

Katru gadu valsts piešķir noteiktu finansējumu, uz ko balstoties, tiek plānots ambulatorās palīdzības apjoms katram mēnesim. Situācijās, kad pieprasījums ir lielāks, nekā valsts budžeta līdzekļi spēj segt, vai ir izsmelta slimnīcas kapacitāte (personāla un aparatūras noslogojums un telpu pieejamība), veidojas rindas uz pakalpojumu.

Pakalpojumu rindas ietekmē attiecīgā profila noslogojums, konkrēta speciālista izvēle, veiktā pieraksta neatcelšana, kā arī nereti lielais profilaktisko konsultāciju skaits, kuras pacients varētu saņemt pēc savas dzīves vietas, piemēram, acu ārsta konsultācijas.

Slimnīca šo problēmu piedāvā risināt ar slimnīcā strādājošo augsti kvalificēto un pieredzējušo pediatru palīdzību. Ja bērnam ir ilgstošas sūdzības (sāpes vēderā, klepus vai zīdainītis slikti pieņemas svarā u.c.), savukārt pie nepieciešamā speciālista izveidojusies gara rinda, vecāki tiek aicināti pierakstīties pie tiešās pieejamības pediatra. Tādēļ situācijās, kad vecāki uztraucas, vai var gaidīt 50 darba dienas līdz speciālista konsultācijai, piedāvājam saņemt pediatra vai ķirurga konsultāciju, kurš palīdzēs risināt konkrēto problēmu, vienlaikus izvērtējot nepieciešamību saņemt speciālista konsultāciju vai attiecīgu izmeklējumu. Pediatru un ķirurgu darba laiki apskatāmi šeit . Pediatru konsultācijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 80708866!

 

Lai bērns līdz 18 gadu vecumam saņemtu ārstēšanu bez maksas, svarīgi, lai ģimenes ārsts un speciālists, kurš izraksta nosūtījumu, kā arī izvēlētā ārstniecības iestāde, būtu līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu. Iepazīties ar attiecīgo sarakstu, Jūs varat VMNVD mājas lapā www.vmnvd.gov.lv vai zvanot uz Nacionālo veselības dienesta informatīvo tālruni - 80001234 (darbdienās no 8:30 – 17:00). 

 

Papildus informāciju par ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksas kārtību var saņemt, zvanot ambulatorās veselības aprūpes vadītājai Renātei Snipei pa tālruni 67064958

 


© Bērnu klīniskā univeristātes slimnīca