Atvērtā poliklīnika ir Bērnu slimnīcas speciālistu radīta iespēja  vecākiem, pārrunāt  un risināt ar bērna veselību saistītus jautājumus.

Atnākot 29. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 uz poliklīniku Bērnu slimnīcā Torņakalnā, Vienības gatvē 45, bērnam tiks nodrošināta bezmaksas pediatra konsultācija, gadījumā, ja bērnam būs nepieciešama papildus konsultācija pie speciālista vai diagnostikas izmeklējumi, arī tos būs iespējams veikt uz vietas Bērnu slimnīcā.

Ja, būs nepieciešams bērnus konsultēs: alergologs, neirologs, endokrinologs, reimatologs, gastroenterologs, nefrologs, neonatologs, kardiologs, LOR, kā arī tiks piedāvāti bērnam nepieciešamie izmeklējumi. 

Bērnu slimnīcas speciālisti no plkst. 12.00 līdz 12.30 vecākus aicinās apmeklēt semināru „Vakcinācijas kalendārs” un no plkst. 13.00 līdz 13.30 „Drudzis bērniem”, kā arī speciālisti sniegs atbildes uz vecāku jautājumiem. Semināri notiks poliklīnikas trešajā stāvā, prof. A.Bieziņa auditorijā.

 

Savukārt poliklīnikas trešajā stāva bērniem no 10.00 – 16.00 tiks demonstrētas multiplikācijas filmas.

Ja plānojat apmeklēt Atvērto poliklīniku, lūgums reģistrēties pa e-pastu: poliklinika@bkus.lv , norādot bērna vārdu, uzvārdu, vecumu un datumu - 29.oktobris.Šim pierakstam ir rekomendējošs raksturs, lai mēs spētu izvērtēt pacientu apjomu.

Pacienti tiks apkalpoti rindas kārtībā. Vēršam uzmanību, ka reģistrējoties konsultācijai vai izmeklējumiem, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – pase vai dzimšanas apliecība. Vecākiem atbilstošs ieraksts tēva vai mātes pasē, kā arī bērna dzimšanas apliecība ar norādītiem vecāku vārdiem. Citām personām, tai skaitā vecvecākiem, brāļiem, māsām, citiem tuviniekiem u.c. nepieciešams sagatavot notariāli apstiprinātu pilnvaru pārstāvēt bērna likumiskās tiesības un intereses. Lūdzam ņemt līdz arī visus iepriekš veikto izmeklējumu rezultātus, ja tādi ir Jūsu rīcībā.

Jūsu un bērnu ērtībai strādās gan slimnīcā esošā kafejnīca, gan Saulaino dienu bibliotēka RCB filiāle, lai gadījumā, ja nākas pagaidīt ārsta konsultāciju varat kopā ar bērnu ieturēt maltīti, palasīt grāmatiņu, paklausīties mūziku vai vienkārši ērti iekārtoties mīkstajos sēžam maisos. 

Papildus informāciju par projektu "Atvērtā poliklīnika" saņemsiet rakstot uz e-pastu: info@bkus.lv vai zvanot pa tālr.: 67064483


© Bērnu klīniskā univeristātes slimnīca