Plānveida pacientu uzņemšana un reģistrācija Bērnu slimnīcas novietnē Torņakalnā tiek veikta Daudzfunkcionālajā korpusā.

Ienākot daudzfunkcionālajā korpusā, lūdzam paņemt numuriņu (plānveida pacientu uzņemšana) pie rindas mašīnas un, sagaidot savu kārtas numuru, vērsties pie pacientu reģistratora turpmākās informācijas saņemšanai.


Plānveida uzņemšana slimnīcā notiek:

  • ar personu apliecinošu dokumentu ( bērna dzimšanas apliecība vai pase );
  • vecākiem atbilstošs ieraksts tēva vai mātes pasē, kā arī bērna dzimšanas apliecība ar norādītiem vecāku vārdiem.Citām personām, tai skaitā vecvecākiem, brāļiem, māsām, citiem tuviniekiem u.c. nepieciešams sagatavot notariāli apstiprinātu pilnvaru pārstāvēt bērna likumiskās tiesības un intereses;
  • ar ģimenes ārsta, terapeita, pediatra vai speciālista nosūtījumu;
  • ārstam (nosūtītājam) iepriekš telefoniski saskaņojot pacienta iestāšanās laiku ar attiecīgo nodaļu.
Lai mazinātu iespējamo gaidīšanas laiku Jums un citiem pacientiem, lūdzam ievērot norādīto ierašanās laiku uz nosūtījuma!

 

Plānveida pacientu uzņemšana tālr. 80708866 (no ārvalstīm- 67064461)

Informācija un plānveida pacientu pieraksts tālr. 80708866 (no ārvalstīm- 67064461)

Noderīga informācija:

  • Informācija par iestāšanos ķirurģijas nodaļā plānveida operācijai - skatīt šeit .
  • Informācija par iestāšanos dienas stacionārā plānveida operācijai vai izmeklēšanai - skatīt šeit .
  • Informācija par iestāšanos 8. nodaļā plānveida operācijai - skatīt šeit.

Gadījumā, ja Jums nav iespējams ierasties uzņemšanai slimnīcā noteiktajā laikā, lūdzam mūs par to informēt vismaz dienu iepriekš, zvanot un atsakot uzņemšanu un vienojoties par citu iespējamo pieņemšanas laiku pa tālruni 80608866 (no ārvalstīm- 67064461), vai aizpildot  - atteikuma formu. Lūdzam pievienot informāciju, vai Jūs vēlaties, lai mēs Jums piedāvātu citu laiku - šajā gadījumā centīsimies atrast Jums citu laiku ārpus kārtas.

Lūdzam ņemt vērā, ka iestāšanās dienā vecākiem bērns jānodrošina ar pārtikas produktiem vienai ēdienreizei.

Stājoties dienas stacionārā, vecākiem bērns jānodrošina ar pārtikas produktiem visām ēdienreizēm.

Lūdzam ņemt līdz personīgās higiēnas piederumus ( dvieli, salvetes, zobu pastu, zobu birsti u.c.), maiņas apavus, ērtu mājas apģērbu, iemīļoto rotaļlietu. Atsevišķos gadījumos ārstniecības vai aprūpes specifikas apsvērumu dēļ iespējami ierobežojumi.

Jums ir iespēja izvēlēties izmitināšanu paaugstināta komforta palātās, apmaksājot šo izvēli kā izvēles maksas pakalpojumu. Cenrādi skatīt šeit .

 


© Bērnu klīniskā univeristātes slimnīca