Jūs atrodaties šeit

Administrācija

VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca "

Rīga, Vienības gatve 45, LV-1004
E-pasts: info@bkus.lv
Tālr. 67064470 Fakss: 67064473

Darba laiks:
Pirmdiena-ceturtdiena: 8.00-17.00
Piektdiena: 8.30-15.00

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valde
Valdes priekšsēdētājs Valts Ābols 67064470 valts.abols@bkus.lv
Valdes locekle Ināra Bluķe 67064470 inara.bluke@bkus.lv
Valdes locekle Zane Straume 67064470 zane.straume@bkus.lv
Dokumentu vadības daļa
Dokumentu vadības daļas vadītāja Līga Kalvele 67064452 liga.kalvele@bkus.lv
Vecākā lietvede Torņakalna novietnē Iluta Paegle 67064448 info@bkus.lv
Vecākā lietvede Torņakalna novietnē Liene Kokina 67064470 liene.kokina@bkus.lv
Lietvede Gaiļezera novietnē Marta Jankovska 67536869 bkusg@bkus.lv
Personāla vadības daļa
Personāla vadības daļas vadītāja Zane Krūmiņa 67064431 zane.krumina@bkus.lv
Personāla speciālisti   67064481 personāls@bkus.lv
Pakalpojumu attīstības daļa      
Pakalpojumu attīstības daļas vadītāja Inga Sproģe 67064438 inga.sproge@bkus.lv
Klientu apkalpošanas daļa
Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Kaspars Grosu 67064451 kaspars.grosu@bkus.lv
Komunikācijas daļa
Komunikācijas nodaļas vadītāja Vita Šteina 67064928 vita.steina@bkus.lv
Komunikācijas speciāliste Daiga Rauba 67064483 daiga.rauba@bkus.lv
Finanšu un uzskaites daļa
Finanšu un uzskaites daļas vadītāja Irina Melehina 67064478 irina.melehina@bkus.lv
Finanšu un uzskaites daļa   67064477  
Iepirkumu un līgumu daļa
Iepirkumu un līgumu daļas vadītājs Māris Ignatovičs 67064437 maris.ignatovics@bkus.lv
Iepirkumu speciālists-jurists Areta Dzirvinska 67064920 areta.dzirvinska@bkus.lv
Ekonomikas daļa 
Ekonomikas daļas vadītājs Modris Dzenītis 67064445 modris.dzenitis@bkus.lv
Kvalitātes vadības daļa
Kvalitātes vadības daļas vadītāja Natālija Bolbate 67064925  natalija.bolbate@bkus.lv
Infrastruktūras uzturēšanas daļa 
Infrastruktūras uzturēšanas daļas vadītājs Edmunds Zemītis  29197057 edmunds.zemitis@bkus.lv
Ambulatorās aprūpes veselības daļa
Ambulatorās aprūpes veselības daļas vadītājs Irina Ošeniece 67064432 irina.oseniece@bkus.lv
Medicīnas iekārtu darbības uzturēšanas dienests
Medicīnas iekārtu darbības uzturēšanas dienesta vadītājs Anda Tomiņa 67064935 anda.pujate@bkus.lv
 Informācijas tehnoloģiju daļa
 Informācijas tehnoloģiju daļas vadītājs Didzis Kukainis 67064471 didzis.kukainis@bkus.lv
Informāciju sistēmu uzturēšanas un attīstības daļa
Informāciju sistēmu uzturēšanas un attīstības daļas vadītāja Nora Kaufmane 67064900 nora.kaufmane@bkus.lv
Medicīnas statistikas un analīzes daļa
Medicīnas statistikas un datu analīzes daļas vadītāja Anita Kausa 67064494 anita.kausa@bkus.lv
 Pacientu sociālās aprūpes un interešu izglītības daļa
Pacientu sociālās aprūpes un interešu izglītības daļas vadītāja Indra Veismane 67064493 indra.veismane@bkus.lv
Sociālie darbinieki Torņakalna novietnē    67064484  
Sociālie darbinieki Gaiļezera novietnē   25437256  

 

 

 

Choose
Выберите