Jūs atrodaties šeit

Misija

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”, kuras sastāvā ietilpst divas novietnes Rīgā - Vienības gatvē 45 un Juglas ielā 20 ir lielākā specializētā bērnu daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā. Tajā ik gadus vairāk nekā 30 000 pacientu stacionārā un vairāk nekā 160 000 ambulatori saņem ārstniecības un aprūpes pakalpojumus.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vīzija ir nodrošināt kvalitatīvu un drošu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu bērniem, attīstot daudzprofilu un neatliekamās palīdzības, bērniem draudzīgas ārstniecības, medicīnas izglītības un zinātnes centru. Īstenot 6 sigmu (lean) principu pacientu plūsmas un cilvēkresursu plānošanā.

   

Mūsu misija- uzticība bērnu veselībai un pateicība sabiedrībai par uzticību.

Slimnīca nodrošina valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu bērniem ambulatori (poliklīnika,  daudzfunkcionālais korpuss) un stacionārā neatliekamās, steidzamās un plānveida palīdzības apjomā, piedāvājot arī  maksas pakalpojumus. Izmantotās medicīnas tehnoloģijas un ārstēšanas rezultāti atbilst ES valstu rezultātiem. Abās slimnīcas novietnēs tiek nodrošināta iespēja veselības aprūpes pakalpojumus saņemt arī personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Bērnu slimnīcas nākotnes attīstības mērķis jeb vīzija ir, nepārtraukti pilnveidojot savu sniegumu, ievērojot vienlīdzības un līdztiesības principus, nodrošinot augstu darba kultūru, sniegt tādus ārstniecības pakalpojumus bērniem, kas apmierina pierādījumos balstītas pacientu vajadzības, attīstot slimnīcu kā valstiskas nozīmes daudzprofilu akadēmisku, bērniem draudzīgu ārstniecības, medicīnas izglītības un zinātnes centru.

Bērnu slimnīcas sūtība ir uzticība bērnu veselībai un pateicība sabiedrībai par uzticību.

Slimnīcas vēsture

Slimnīcas valde

Struktūrshēma

Gada pārskati

Sertifikāti un apbalvojumi

Novietne "Torņakalns"