Jūs atrodaties šeit

Pacientu apmeklēšana

Ja Jūsu bērns ir saslimis un atrodas slimnīcā, viņa ārstēšanu un aprūpi nodrošina ārsti, māsas un māsu palīgi. Taču bērns ilgojas arī pēc sev tuviem cilvēkiem, tāpēc Jums tiek dota iespēja piedalīties sava bērna aprūpes procesā.

Slimnīca ir atvērta apmeklētājiem:

  • pirmdiena-piektdiena: 16.00 - 20.30
  • sestdiena, svētdiena, svētku dienas: 10.00 - 20.30

Lūdzam ievērot apmeklētāju laiku, jo 21.00 - 07.00 esam nakts miera režīmā. Izņēmuma gadījumos bērnus var apmeklēt arī citā laikā, iepriekš saskaņojot ar personālu. Lūdzam izpratni, ja intensīvas ārstniecības procesa situācijā, Jūs saņemat apmeklējuma atteikumu. Katru dienu 14.00 - 16.00 ir klusā stunda. Lūdzam to ievērot, lai netraucētu mazo pacientu atpūtu!

Lūdzam ievērot, ka virsdrēbes ir jāatstāj garderobē un nodaļā atļauts ienākt tikai maiņas apavos vai bahilās. Bahilu automāts atrodas pie garderobes abās novietnēs  Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļās, Torņakalna novietnē arī  pie reģistratūras R1. Novietnē “Gaiļezers” bahilu automāts atrodas pie garderobes un Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas telpās.

Bērnus slimnīcā drīkst apmeklēt tikai veselas personas, kas vecākas par 14 gadiem, vienlaikus ne vairāk kā divi apmeklētāji. Slimnīcas teritorijā aizliegts atrasties personām, kuras ir alkohola, narkotisko vai toksisko vielu reibumā.

Slimnīcas teritorijā atļauts smēķēt tikai īpaši šim mērķim paredzētās vietās!