Jūs atrodaties šeit

Atsauksmes

22.03.2018
Gribēju pateikt Lielu Paldies Bērnu slimnīcas personālam par laipnu un ātru apkalpošanu! Esmu savu meitu vedusi vismaz 2 reizes pēdējā pusgada laikā uz plaušu rentgenu, pēdējo reizi bijām 22.februārī. Bijām jau sagatavojušās un ilgām, garām rindām, bet viss izrādījās pretēji! Personāls ļoti pretimnākošs, gan reģistrācijā, gan pašā rentgena kabinetā. Patīkami, ka tādā vietā, kā slimnīca, tiek darīts viss, lai bērnam būtu pēc iespējas mazāks stress, lai nebūtu bailes no nezināmā. Mums meita pēc rentgena saņēma pat uzlīmi un diplomiņu! Sīkums, bet bērnam patīkami!
56021
22.03.2018
Vēlos pateikties dakterei I. Lācei un kardioķirurgam Šmitam un ķirurgam Ozoliņam. Vēlos pateikties savā un omes vārdā par sava brāļa, mazdēla dzīvības glābšanu un ilgu aprūpes veikšanu. Esmu bezgala pateicīga, par ārstu uzmanību un pacietību smagas operācijas laikā. Medmāsām intensīvajā terapijas nodaļā un 2. nodaļā par aprūpi.
56018
22.03.2018
Liels Paldies visām māsiņām un dakterītei Ievai Štrauhmanei. Paldies par Jūsu laipnību un laiku. Paldies visam med personālam Jūs veicat savu darbu perfekt. Prieks ka vel ir palikusi tik laipni un sirdī mīļi cilvēki. Tas mūsu laikos slimnīcas ir retums. Paldies Jums par to, ka jūs tadi esat.
56019
06.03.2018
Vēlos pateikties 8.nodaļas  personālam par laipnību un atsaucību,kā arī nodaļas ārstēm, kas bija ļoti laipnas un paskaidroja visu situāciju, kas notiek ar bērnu un kas bērnam tiek dots,  ar laipnību atbildēja uz visiem radušajiem jautājumiem.
53791
02.03.2018
Vēlos izteikt viss dziļāko pateicību kardiologam - dakterei I.Lācei un kardioķirurgam Šmitam par augsti profesionālu palīdzību manai meitiņai, kurai 2014.gadā piecu mēnešu vecumā tika veikta sirds operācija. Pateicoties šiem Ārstiem, kā arī ķirurgam Ozoliņam, anesteziologam - dakterim Ozoliņam un arī intensīvās terapijas nodaļas speciālistiem (gan ārstiem, gan medmāsām) mana meitiņa aug vesela un dzīvespriecīga, dzīvojot pilnvērtīgu dzīvi, bez ierobežojumiem. Pateicos par meitiņas dzīvības glābšanu!!!!
53132
01.03.2018
Liels paldies gastroenterologam dr. Ievai Puķītei, kā arī citiem BKUS ārstiem, kuri iesaistījās manas meitas ārstēšanā! Nepilnu 2 nedēļu laikā nopietna slimība tika izārstēta, ļoti rūpīgi un pārdomāti veicot izmeklējumus, ņemot vērā pilnīgi visus simptomus un iedziļinoties visā, par ko bija sūdzības manai meitai kā pacientei un man kā mammai. Nodaļas personāls bija ļoti atsaucīgs, līdz ar to arī uzturēšanās slimnīcā, kas pati par sevi nav patīkama lieta, bija vieglāk pārdzīvojama, kuri iesaistījās manas meitas ārstēšanā! Nepilnu 2 nedēļu laikā nopietna slimība tika izārstēta, ļoti rūpīgi un pārdomāti veicot izmeklējumus, ņemot vērā pilnīgi visus simptomus un iedziļinoties visā, par ko bija sūdzības manai meitai kā pacientei un man kā mammai. Nodaļas personāls bija ļoti atsaucīgs, līdz ar to arī uzturēšanās slimnīcā, kas pati par sevi nav patīkama lieta, bija vieglāk pārdzīvojama.
53020

Lapas

Choose
Выберите