Bērnu slimnīcā uzsāk darbu Vecāku padome Lasīt vairāk
Darbu sāk reto slimību koordinēšanas centrs Lasīt vairāk
Bērnu slimnīca nodrošina valsts apmaksātus datortomogrāfijas un scintigrāfijas izmeklējumus arī pieaugušajiem Lasīt vairāk

Pastāsti mums

Pastāsti mums par savu pieredzi Bērnu slimnīcā. Tavs labais stāsts iepriecinās 2000 slimnīcas darbiniekus, kā arī pretēja pieredze ļaus mums mācīties un kļūt vēl labākiem
Ziņo par novērotām riska situācijām vai kļūmēm ārstniecības procesa laikā
https://bkus.lv/sites/default/files/editor/Ikonas/aizpildi_aptaujas.png
Mums patiesi interesē Tavs viedoklis. Priecāsimies, ja atbildēsi uz mūsu jautājumiem. Tie palīdz mums kļūt vēl labākiem
https://bkus.lv/sites/default/files/editor/Ikonas/jauta_mums.png
Ja Tev ir jautājums - droši raksti. Mēs atbildēsim pēc iespējas ātrāk

Atsauksmes

 • 22.03.2018
  Paldies par laipnu un ātru apkalpošanu!
  Gribēju pateikt Lielu Paldies Bērnu slimnīcas personālam par laipnu un ātru apkalpošanu! Esmu savu meitu vedusi vismaz 2 reizes pēdējā pusgada laikā uz plaušu rentgenu, pēdējo reizi bijām 22.februārī. Bijām jau sagatavojušās un ilgām, garām rindām, bet viss izrādījās pretēji! Personāls ļoti pretimnākošs, gan reģistrācijā, gan pašā rentgena kabinetā. Patīkami, ka tādā vietā, kā slimnīca, tiek darīts viss, lai bērnam būtu pēc iespējas mazāks stress, lai nebūtu bailes no nezināmā. Mums meita pēc rentgena saņēma pat uzlīmi un diplomiņu! Sīkums, bet bērnam patīkami!
 • 22.03.2018
  Liels Paldies visām māsiņām un dakterītei Ievai Štrauhmanei.
  Liels Paldies visām māsiņām un dakterītei Ievai Štrauhmanei. Paldies par Jūsu laipnību un laiku. Paldies visam med personālam Jūs veicat savu darbu perfekt. Prieks ka vel ir palikusi tik laipni un sirdī mīļi cilvēki. Tas mūsu laikos slimnīcas ir retums. Paldies Jums par to, ka jūs tadi esat.
 • 22.03.2018
  Paldies kardiologiem un 2.nodaļai
  Vēlos pateikties dakterei I. Lācei un kardioķirurgam Šmitam un ķirurgam Ozoliņam. Vēlos pateikties savā un omes vārdā par sava brāļa, mazdēla dzīvības glābšanu un ilgu aprūpes veikšanu. Esmu bezgala pateicīga, par ārstu uzmanību un pacietību smagas operācijas laikā. Medmāsām intensīvajā terapijas nodaļā un 2. nodaļā par aprūpi.
 • 06.03.2018
  Vēlos pateikties 8.nodaļas personālam
  Vēlos pateikties 8.nodaļas  personālam par laipnību un atsaucību,kā arī nodaļas ārstēm, kas bija ļoti laipnas un paskaidroja visu situāciju, kas notiek ar bērnu un kas bērnam tiek dots,  ar laipnību atbildēja uz visiem radušajiem jautājumiem.
 • 02.03.2018
  Pateicība kardiologam - dakterei I.Lācei un kardioķirurgam Šmitam
  Vēlos izteikt viss dziļāko pateicību kardiologam - dakterei I.Lācei un kardioķirurgam Šmitam par augsti profesionālu palīdzību manai meitiņai, kurai 2014.gadā piecu mēnešu vecumā tika veikta sirds operācija. Pateicoties šiem Ārstiem, kā arī ķirurgam Ozoliņam, anesteziologam - dakterim Ozoliņam un arī intensīvās terapijas nodaļas speciālistiem (gan ārstiem, gan medmāsām) mana meitiņa aug vesela un dzīvespriecīga, dzīvojot pilnvērtīgu dzīvi, bez ierobežojumiem. Pateicos par meitiņas dzīvības glābšanu!!!!

Pakalpojumi

Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļa Lasīt vairāk
Dienas Stacionārs Lasīt vairāk
Stacionārs Lasīt vairāk
Poliklīnika Lasīt vairāk
Specializētas Programmas Lasīt vairāk
Choose
Выберите