Bērnu slimnīcā pirmo reizi Latvijā veic unikālu mugurkaula operāciju zīdainim Lasīt vairāk
10 valsts iestādes un uzņēmumi vienojas mazināt bērnu traumatismu Latvijā Lasīt vairāk
Bērnu slimnīca realizē pirmo novietņu apvienošanas posmu Lasīt vairāk

Pastāsti mums

Pastāsti mums par savu pieredzi Bērnu slimnīcā. Tavs labais stāsts iepriecinās 2000 slimnīcas darbiniekus, kā arī pretēja pieredze ļaus mums mācīties un kļūt vēl labākiem
Ziņo par novērotām riska situācijām vai kļūmēm ārstniecības procesa laikā
https://bkus.lv/sites/default/files/editor/Ikonas/aizpildi_aptaujas.png
Mums patiesi interesē Tavs viedoklis. Priecāsimies, ja atbildēsi uz mūsu jautājumiem. Tie palīdz mums kļūt vēl labākiem
https://bkus.lv/sites/default/files/editor/Ikonas/jauta_mums.png
Ja Tev ir jautājums - droši raksti. Mēs atbildēsim pēc iespējas ātrāk

Atsauksmes

 • 17.05.2018
  Paldies 8.nodaļai
  Хотим выразить благодарность персоналу 8-го отделения за профессионализм, отзывчивость и очень доброе, человечное отношение к детям. Также отделение порабовало чистотой, хорошим ремонтом и уютной атмосферой. В отделении можно взять индивидуальную палату, никто не будит как обычно в больницах в 6 утра, тихо, спокойно, за окном сосны. Детей после неприятных процедур стараются успокоить, подбодрить. В отделении есть отлично оснащенная детская комната и, что вообще супер, специальный работник, который там с ними занимается. Словом, ребенок не хотел выписываться из больницы и ехать домой. Желаем никому никогда не болеть, но если уж пришлось, то пусть будет побольше таких отделений в больницах!
 • 17.05.2018
  Paldies!
  Tas bija ilgu laiku atpakaļ - ziemā. Konkrētāk novembrī, kad manu mazo māšeli ar neatliekamo palīdzību nogādāja Bērnu slimnīcā, Vienības gatvē. Toreiz vēl nesapratām, cik nopietns ir viņas veselības stāvoklis un kā tas viss norisināsies tālāk. Piebraucot pie slimnīcas ēkas, mazajai pelei apstājās sirsniņa. Ak, Dievs, cik smagi to atcerēties. BET! Pateicoties slimnīcas augsti kvalificētajam un ātri reaģējošajam personālam un mazās stiprajai gribai dzīvot - māsiņu atreanimēja. Viņu ievietoja intensīvās terapijas nodaļā, kur mazā pele veselu mēnesi cīnījās par savu dzīvību. Bija pieslēgta pie mākslīgās plaušu ventilācijas, mums gāja ļoti smagi. Ārsti nemācēja teikt kāds būs rezultāts. Visi 5  brāļi ik dienu (mēneša garumā) pavadīja slimnīcā, pie viņas. Arī vecākā māsa un mamma bija blakus. Mēs lūdzām. Ikdienu pavadot slimnīcā, es (mēs- visa ģimene) redzējām intensīvās terapijas ikdienu - personāls te ir vienkārši fantastisks! Atsaucīgs, mīlošs, rūpju pilns! Mūsu mazo peli aprūpēja tik ļoti, ka es brīžam raudāju no tā, cik personāls te ir laipns un gādīgs.Viņa ir bērns invalīds ar iedzimtu sirdskaiti. Dienā vairākas reizes pie māsiņas nāca ārsti, medmāsas, - viņi darīja visu, lai mūsu visu cerības attaisnojas. Mēnesi ilga cīņa, smaga cīņa. Mēs uzvarējām, Dievs un zinošs personāls bija ar mums, un 21.decembrī izrakstīja no slimnīcas - apmierinošā stāvoklī. Šobrīd Mazā pele ir atguvusies un ir dzīvespriecīga - mēs lietojam zāles, vingrojam un ēdam pilnvērtīgi (tas tā iepriekš nebija). Un esam kardiologa uzskaitē. Tāpēc īpašu PALDIES vēlamies teikt: - Ārstiem: anesteziologam-reanimatologam: Ivaram Veģerim; Jurijam Bormotovam; Arnitai Tomiņai; Artai Bārzdiņai un kardiologam: Intai Bergmanei! - un visam intensīvās terapijas nodaļas kolektīvam! - garderobes darbiniecēm, kas mūsu ģimeni bija jau iepazinušas un arī mūs atbalstīja!
 • 15.05.2018
  Vēlos pateikt paldies 9.nodaļas personālam
  Vēlos pateikt paldies 9.nodaļas personālam. Īpašs paldies dakterei I.Ziemelei un māsiņai Inesei, kura ar savu sirsnīgo attieksmi un spēju labi komunicēt ar bērnu, lika sajusties mazajai slimniecei īpaši aprūpētai. Jebkura procedūra pārvērtās par rotaļu, tas palīdzēja nenobīties no adatām, sistēmām utt. Paldies!
 • 03.05.2018
  Paldies psiholoģei Vinetai Keselei
  Paldies psiholoģei Vinetai Keselei par atbalsta grupu organizēšanu Jaundzimušo nodaļā un iespēju kopīgi izgatavot skaistas lietas. Reizi nedēļā uz stundiņu mums, jaunajām mammām, ir iespēja kopā satikties un mierīgā gaisotnē nodarbināt prātu un pirkstus ar citām ar mazuļu aprūpi nesaistītām lietām. Tas palīdz sakopot domas un ar jaunu sparu cīnīties, lai mazie ātrāk tiktu uz pekām un varētu doties mājās. Ļoti patika ģimenes kociņu veidošana. Citas mammas izteica vēlēšanos izgatavot arī sapņu ķērājus vai ko līdzīgu. Vēl varbūt ir iespēja sagādāt kaut nedaudz materiālu un atstāt kādā kopējā telpā, lai mammas arī citos laikos varētu nodarbināt sevi brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams.
 • 02.05.2018
  Paldies uzņemšanas nodaļas kolektīvam un 7.nodaļai
  Liels paldies uzņemšanas nodaļas kolektīvam par gādīgo, laipno un profesionālo attieksmi. Bijām nodaļā un mūs izmeklēja 23.04.18. un naktī uz 24.04.18. ar meitiņu ar rota vīrusu un bronhītu. Sevišķi liels paldies naktsmaiņas māsiņai Ivetai par ļoti gādīgo un laipno, sirsnīgo un profesionālo attieksmi, un mūsu 23.03.18.dienas māsiņai, kuras uzvārdu diemžēl nezinu. Paldies visiem ārstiem, kuri mums ātri palīdzēja atveseļoties un paldies infekciju slimību nodaļas kolektīvam, dakterei G.Laizānei. Paldies arī ar humoru un smaidu apveltītajai mūsu palātas apkopējai.

Pakalpojumi

Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļa Lasīt vairāk
Dienas Stacionārs Lasīt vairāk
Stacionārs Lasīt vairāk
Poliklīnika Lasīt vairāk
Specializētas Programmas Lasīt vairāk
Choose
Выберите