Bērnu slimnīcā uzsāk darbu Vecāku padome Lasīt vairāk
Bērnu slimnīca nodrošina valsts apmaksātus datortomogrāfijas un scintigrāfijas izmeklējumus arī pieaugušajiem Lasīt vairāk
Ieteikumi, kā rīkoties mājas apstākļos Lasīt vairāk

Pastāsti mums

Pastāsti mums par savu pieredzi Bērnu slimnīcā. Tavs labais stāsts iepriecinās 2000 slimnīcas darbiniekus, kā arī pretēja pieredze ļaus mums mācīties un kļūt vēl labākiem
Ziņo par novērotām riska situācijām vai kļūmēm ārstniecības procesa laikā
https://bkus.lv/sites/default/files/editor/Ikonas/aizpildi_aptaujas.png
Mums patiesi interesē Tavs viedoklis. Priecāsimies, ja atbildēsi uz mūsu jautājumiem. Tie palīdz mums kļūt vēl labākiem
https://bkus.lv/sites/default/files/editor/Ikonas/jauta_mums.png
Ja Tev ir jautājums - droši raksti. Mēs atbildēsim pēc iespējas ātrāk

Atsauksmes

 • 16.04.2018
  Paldies Intensīvās terapijas un 4. nodaļas kolektīvam.
  Pateicos BKUS kolektīvam, īpaši Intensīvās terapijas nodaļai un dr. Bārzdiņai. Tāpat pēc tam par ārstēšanos 4.nodaļas (endokrinoloģijas) kolektīvam. Viss bija jauki, neskatoties uz nopietno stāvokli. Māsiņas super, īpaši abas Ilonas, Irīna, Timurs, Melita (un citas arī, tikai visām vārdus nezinu)! Dr. Lauga un diabēta māsa Ilze vispār dara pāri saviem pienākumiem. Paldies arī mūsu ārstējošai dr. Dzīvītei-Krišānei, dr. Līcei un visiem citiem, kas aprūpēja mazo Esteri!
 • 13.04.2018
  Paldies ārstiem un māsiņām
  Gribu izteikt Jums pateicību par profesionālo attieksmi un apkalpošanu 05.05.2018. Šajā datumā manu meitu atveda uz slimnīcu ar ļoti lielu temperatu. Jūs darbinieki apliecināja, ka ir savas jomas profesionāļi. Paldies dakterei Ievai Štrauhmanei un visām māsiņām. Jūsu darbinieki dara smagu un grūtu darbu, gan naktīs, gan dienās, lai bērni kļūtu vesela. Un tā pat spējat nomierināt vecākus. Paldies Jums!
 • 13.04.2018
  Paldies kardiologiem
  Labdien, dēlam (14 gadi) bija nepieciešama Holtera monitorēšana un kardiologa konsultācija. Mēs esam priecīgi, ka Bērnu slimnīcā strādā jauni un laipni ārsti, kuri saprotas ar pusaudžiem. Tāpēc vēlamies pateikt paldies Bērnu kardioloģijas un kardioķirurģijas klīnikas ārstei B. Matsatei - Matsonei!
 • 13.04.2018
  Pateicība ķirurģijas nodaļas ārstiem
  Gribu izteikt pateicību ķirurģijas (2.nodaļas) ārstiem: ķirurgam Ģirtam Aleksējevam, anestezioloģei - reanimatoloģei Andai Zundānei par labi paveikto laparoskopisko apendektomiju manai meitai 28.02.2018! Paldies ārstiem un slimnīcas personālam par izcilu darbu, uzmanību, sirsnību, profesionalitāti, palīdzību!Novēlu veselību un veiksmi darbā!
 • 27.03.2018
  Pateicība 2.nodaļas ārstiem
  Gribu izteikt pateicību ķirurģijas (2.nodaļas) ārstiem: ķirurgam Ģirtam Aleksējevam, anestezioloģei - reanimatoloģei Andai Zundānei par labi paveikto laparoskopisko apendektomiju manai meitai 28.02.2018.! Paldies ārstiem un slimnīcas personālam par izcilu darbu, uzmanību, sirsnību, profesionalitāti, palīdzību! Novēlu veselību un veiksmi darbā!

Pakalpojumi

Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļa Lasīt vairāk
Dienas Stacionārs Lasīt vairāk
Stacionārs Lasīt vairāk
Poliklīnika Lasīt vairāk
Specializētas Programmas Lasīt vairāk
Choose
Выберите