Kā pie mums nokļūt?

Izveidots: 4.12.2023.
Atjaunots: 21.03.2024.

Novietne Torņakalnā

Novietne Torņakalnā, Vienības gatve 45, Rīga, LV-1004, Latvija

Iebraukšana teritorijā ar auto

Novietnes "Torņakalns" teritorijas izmantošanas nosacījumi autotransportam:

Visus pacientus, kuriem nav plānots Dienas stacionāra, Hematoonkolģijas nodaļas vai Rehabilitācijas klīnikas apmeklējums, vai kuri nav cilvēki ar invaliditāti, lūdzam izmantot tikai iebraukšanas vārtus no Robežu ielas, pa kuriem uzreiz nokļūsiet paplašinātajā un labiekārtotajā automašīnu stāvlaukumā P2.

Attēls
BKUS karte R7

Automašīnas novietošana bez maksas pirmo stundu (1 h) būs visiem Bērnu slimnīcas apmeklētājiem. Pie vārtiem kamera nolasa automašīnas numuru, paceļ barjeru iebraukšanai un sāk laika uzskaiti. Kad slimnīcas apmeklētājs dodas prom, apmaksa jāveic Mobilly lietotnē, kases automātā, ar SMS vai jebkurā no Bērnu slimnīcas reģistratūrām. Pēc tam 15 minūšu (tiem, kas maksā reģistratūrā ar skaidru naudu – 30 min) laikā jāizbrauc no teritorijas. Piebraucot pie izbrauktuves barjeras uz Robežu ielu, kamera atkal nolasa automašīnas numuru un, ja ir veikta apmaksa, barjera tiek pacelta.

 • Pirmā stunda ir bezmaksas, pēc tam: 2,00 EUR/h
 • Par 24h: 10,00 EUR
 • Minimālā maksa: 2,00 EUR
 • Apmaksas solis: 1,00 EUR

No iebraukšanas maksas atbrīvoti:

 • Invalīdu transports (izbraucot no teritorijas, jāuzrāda invalīdu apliecība vai CSDD izsniegtu invalīdu stāvvietas karti)
 • Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļas pacientu transports. (Šājā gadījumā no teritorijas bez maksas var izbraukt vienu reizi. Lūdzam vērsties Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļas reģistratūrā, lai saņemtu vienreizēju izbraukšanas caurlaidi.)

Slimnīcas teritorijā darbojas Ceļu satiksmes noteikumi. Par neatļautu transportlīdzekļu novietošanu sods atbilstoši Administratīvo pārkāpumu kodeksam.

Vides pieejamība

 • Personām ar funkcionāliem kustību traucējumiem, pārvietojoties ratiņkrēslā, kā arī vecākiem ar bērnu ratiņiem ir nodrošināta piekļuve visiem ārstniecības pakalpojumiem Torņakalna novietnē.
 • Aprīkotas invalīdu auto stāvvietas ir izvietotas vairākās vietās (teritorijas plāns ar iezīmētam vietām - 6 vietas ar 11 stāvvietām). Izbraucot no teritorijas un uzrādot invalīdu apliecību vai, ja automašīnā ir aprīkota ar CSDD izsniegtu invalīdu zīmi, izbraukšana no teritorijas (stāvvietas izmantošana) ir bezmaksas
 • Ja pacientam ar kustību traucējumiem ir nepieciešama palīdzība nokļūt ārstniecības pakalpojuma saņemšanas vietā (asistēšana), lūdzam par to informēt klientu apkalpošanas speciālistu pieteikšanās/pieraksta veikšanas laikā vai, savlaicīgi pirms plānotā apmeklējuma zvanot uz Zvanu centra tālruni 80708866. Katru gadījumu risināsim individuāli
 • Neskaidrību gadījumos informācija par vides pieejamību pieejama, zvanot uz 80708866 vai klātienē - visās reģistratūrās

Nokļūšana slimnīcā ar sabiedrisko transportu

Attēls
Transports

TROLEJBUSI

27 - PIETURA "ROBEŽU IELA / BĒRNU SLIMNĪCA" 19 - PIETURA "VAIŅODES IELA"

4 - PIETURA "VAIŅODES IELA"

Attēls
Transports

 TRAMVAJS

10 - PIETURA "JELGAVAS IELA / BĒRNU SLIMNĪCA"

Attēls
Transports

 AUTOBUSI

46 - PIETURA "ROBEŽU IELA / BĒRNU SLIMNĪCA" 44 - PIETURA "ROBEŽU IELA / BĒRNU SLIMNĪCA"  

 

Bērnu slimnīcas filiāle "Gaiļezers"

Attēls
Gaiļezers

Bērnu slimnīcas filiāle Gaiļezerā, Juglas ielā 20, Rīga, LV-1079, Latvija

 

Ierodoties Bērnu slimnīcas filiālē “Gaiļezers”, Juglas ielā 20, jādodas uz reģistratūru, kas tagad atrodas, uzejot pa rampu līdz durvīm, uz kurām ir norādes par ieeju Bērnu slimnīcas filiālē.

Attēls
Karte

 

Auto novietošanas iespējas

Pie filiāles "Gaiļezers" klienti auto var atstāt maksas autosstāvietās. Vairāk par "Cityparks" izcenojumiem lasiet  ŠEIT

Pie Neatliekamās medicīniskās palīdzības uzņemšanas ir  izveidotas 2  stāvvietas, kas bez maksas būs pieejamas  pacientiem ar ierobežotām kustību iespējām.

Saskaņā ar vienošanos ar autostāvvietas apsaimniekotāju,  pie ieejas slimnīcā būs vēl 2 stāvvietas,  kurās operators neprasīs samaksu par invalīdu autotransporta novietošanu, ja automašīnai būs likumdošanā noteiktie apzīmējumi.

Autostāvvietas apsaimnieko SIA "Cityparks Latvija".  Bērnu slimnīcas filiāle „Gaiļezers” atrodas uz vairāku īpašnieku zemes.  Slimnīcai nomas tiesības ir tikai uz to teritorijas daļu, uz kuras atrodas pašas ēkas, savukārt, pieguļošā teritorija pieder privātai un juridiskai personai, kā arī pašvaldībai.

Attēls
Auto novietošana Gaiļezerā

Vides pieejamība

Personām, kas pārvietojas ratiņkrēslos, patstāvīgi vai ar pavadoņa palīdzību nokļūt ārstniecības pakalpojumu saņemšanas vietās iespējams caur NMP (ieeja no autotransporta uzbrauktuves puses)

Pieejamās invalīdu autotransporta stāvvietas:

 • 2 stāvvietas pieejamas pie NMP ieejas (bezmaksas)
 • 2 stāvvietas - autotransporta stāvlaukumā pie centrālās ieejas

Ja pacientam ar kustību traucējumiem, atrodoties Gaiļezera teritorijā, ir nepieciešama palīdzība nokļūt pakalpojuma saņemšanas vietā, lūdzam par to informēt klientu apkalpošanas speciālistu pieteikšanās/ pieraksta veikšanas laikā vai, savlaicīgi pirms plānotā apmeklējuma, zvanot uz Zvanu centra tālruni 80708866. Katru gadījumu risināsim individuāli.

Neskaidrību gadījumos informācija par vides pieejamību pieejama telefoniski 80708866 un vēršoties reģistratūrā.

Kā nokļūt pie mums ar sabiedrisko transportu?

Precīzākai informācijai izmantojiet saites www.rigassatiksme.lv

Attēls
Transports

 AUTOBUSI

16 - PIETURA "BĒRNU SLIMNĪCA GAIĻEZERS" 21 - PIETURA "BĒRNU SLIMNĪCA GAIĻEZERS" 31 - PIETURA "BĒRNU SLIMNĪCA GAIĻEZERS"