Stacijas "Bērnu slimnīca" atklāšanas dienā darbinieki savu tradicionālo velobraucienu uzsāk ar vilcienu

Pirmie, ar aktīvu rosību pieskandinot jauno staciju BIERIŅI/BĒRNU SLIMNĪCA, 12. jūnija rītā slimnīcas darbinieki lielā pulkā devās savā tradicionālajā velobraucienā. To šogad uzsāka, uz starta vietu dodoties ar Vivi - Vienā vilcienā īpašo reisu. Pēc dažām stundām dzelzceļa stacija tika svinīgi atklāta.

Izveidots: 18.06.2024.
Atjaunots: 18.06.2024.

Bērnu slimnīca tika celta pārdomātā vietā - starp Mītavas (tagad Jelgavas) šoseju un dzelzceļu. Tieši vilciens jau pirms vairāk kā 125 gadiem tika uzskatīts par ātrāko un uzticamāko veidu, kā pie mums nokļūt.

12. jūnijā bija patiešām vēsturisks brīdis! Tika atklāta dzelzceļa pieturvieta "Bērnu slimnīca"! Esam neizsakāmi pateicīgi Satiksmes ministrija / Ministry of Transport, Latvijas dzelzceļš un Vivi - Vienā vilcienā par šo teju vai dāvanu mūsu jubilejas gadā - ērtu, skaistu, jaunu un visiem vecumiem un vajadzībām piemērotu vilcienu pieturvietu cieši līdzās slimnīcas teritorijai!

Regulārie vilciena reisi Jelgavas līnijā jaunajā stacijā turpmāk pieturēs katru dienu, ļaujot gan mūsu pacientiem, gan viņu tuviniekiem pie mums nokļūt ātri un ērti. Nevienam jau nav noslēpums, cik ļoti bērniem patīk vilcieni! Bet vēl vairāk tie patiks vecākiem, kuri atvases ved ratos, vai cilvēkiem ar kustību grūtībām - vilcienos vairs nav augsto pakāpienu, savukārt uz peroniem izbūvētas lēzenas uzbrauktuves.

Ertā iekāpšana patika arī Bērnu slimnīcas darbiniekiem, kuri no jaunās stacijas sāka savu velobraucienu ar īpāso Vivi reisu. Dienas iesākums bija saulains un slodze liela, paldies VENDEN par ūdeni katram braucējam! Kamēr lielākā daļa sportisko un enerģisko Bērnu slimnīcas darbinieku jau bija nobraukuši maršrutu un lielisko gidu pavadībā iepazina tuvāk Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs , kā arī baudīja muzeja un Priedes Krogs gardumus un viesmīlību, paši sportiskākie un enerģiskākie turpināja mīt pedāļus, nobraucot tik kilometru, cik Bērnu slimnīcai gadu - 125! Sākumā - saules apspīdēti, beigās - saliedēti līdz pēdējai vīlītei!

Bet spēku un jaudu atgrieza fantastiskā kopīgā muzicēšana ar Nila Īles mūzikas studija!

Vēl piebildīsim, ka Bērnu slimnīcas Ētikas nedēlas ietvaros vakardiena bija veltīta vienai no mūsu vērtībām - DEDZĪGUMS. Tas izpaudās! Tagad dedzīgi atpakaļ pie darbiem!

Foto: Ansis Ventins un publicitātes foto

Stacija Bērnu slimnīca un darbinieku velobrauciens

velo stacija
velo stacija
velo stacija
velo stacija
velo stacija
stacija velo
stacija velo
stacija velo
velo stacija
velo stacija
velo stacija
velo stacija
velo stacija
velo stacija
velo stacija
velo stacija
velo stacija

no 17